O nás

Firma IB REIN je rodinne založená spoločnosť, ktorá podniká od roku 1994. Zameriavame sa na čistenie vysokotlakovým vodným lúčom, čistenie suchým ľadom a abrazívne formy otryskávania povrchov. Vsadili sme kartu aj na niektoré špecifické činnosti, ktoré sú zamerané na čistenie, impregnáciu a renováciu kamenných, elastických a antistatických ESD podláh. Čerešničkou na torte je aplikácia polyuretánových 2 komponentných lakov na podlahy.Disponujeme robustnou otryskávacou technikou. V našich radoch nájdete silné horúcovodné vysokotlakové čističe s tlakom hraničiacim k 3000 barom. Veľké prívesné kompresory používame na pieskovanie a čistenie suchým ľadom. Dali sme si záležať aj na výbere kvalifikovanej pracovnej sily. Kvalitné stroje a ľudský potenciál zdobia našu firmu.

Ekologický aspekt zohráva veľkú úlohu v našich službách. V komunálnej sfére pracujeme výlučne s horúcou vodou. Solárne panely, fasády, chodníky a námestia čistíme horúcou vodou. Mramor, travertín, žulu, terazzo a pieskovec čistíme diamantovou čistiacou technikou. Eliminovali sme spotrebu chémie na čistiace práce na minimum.

Čistenie a otryskávanie povrchov je našou hlavnou činnosťou. Neváhajte si prezrieť naše kompletné portfólio, ktoré nájdete na web stránkach:

www.ibrein.sk
www.industrialcleaning.sk
www.superreinigung.at
www.tryskaniesuchymladom.sk
www.perfektnepodlahy.sk
www.mysmeprofici.sk
www.krtkovaniemonitoring.sk

Tešíme sa na spoluprácu.

 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.