Mobilné pieskovanie. Kvalitné pieskovacie služby zamerané na čistenie a renováciu povrchov.

Mobilné pieskovanie. Kvalitné pieskovacie služby zamerané na čistenie a renováciu povrchov.
 
Mobilné pieskovanie ponúkame ako kvalitnú pieskovaciu službu, ktorá je zameraná na čistenie a renováciu povrchov. Naša firma IB REIN sa zameriava na rôzne typy povrchov: drevo, drevené piliere, tehla, železo, disky áut, hliník, kamenné povrchy, železné konštrukcie a mnohé iné. Nájdete nás aj pri pieskovaní na stavbách a vo veľkých priemyselných areáloch. Naše služby zamerané na mobilné pieskovanie vykonávame aj pre domácnosti.

Firma IB REIN ponúka kvalitu. Zdobí nás robustná čistiaca technika, kvalifikovaná pracovná sila a skúsenosti od roku 1994. Zameriavame sa na čistenie vysokotlakovým vodným lúčom až do výšky 3000 barov, pieskovaním abrazívnym médiom a čistením suchým ľadom.


Mobilné pieskovanie
Mobilné pieskovanie je zamerané na našu mobilitu, ktorá je pre zákazníka komfortná. Prídeme všade tam, kde si zákazník želá a opieskujeme požadované predmety. Mobilné pieskovanie je u nás možné hlavne z dôvodu, že disponujeme mobilnými dieslovými kompresormi a veľkými tryskacími kotlami. Naša technika je ľahko prenosná a môžeme pieskovať povrchy aj v ťažšie dostupných terénoch.

Mobilné pieskovanie je zamerané na čistenie, pieskovanie, otryskávanie tehly, dreva, drevených trámov, železných konštrukcií, kamenných plôch. Pieskovali sme už staré autá a podvozky áut. Vieme pre vás predpripraviť každý povrch tak, aby sme mohli pokračovať s ďalšou povrchovou úpravou. Našou výhodou je široký sortiment abrazívnych médií na pieskovanie. Pieskujeme s korundom, balotinou, provínom, excellent grid, struskou, orechovou škrupinkou a olivínom. Pri prácach v blízkosti vodných zdrojov používame na pieskovanie 100% prírodné granuláty. Sme pripravení a prispôsobení na rôzne typy povrchov. Dokážeme pre vás navyše opieskovať povrchy, objekty, ktoré sú mimo dostupných ciest. Vplyvom našej profesionálnej techniky si vieme poradiť aj s veľmi ťažko dostupným terénom.Mobilné pieskovanie vykonávame aj na stavbách alebo v bytoch. Kompresory vieme pristaviť pod budovou, natiahneme si vzduchové hadice aj na vysoké poschodia a pohodlne pieskujeme.

Mobilné pieskovanie je zamerané na mobilné bezprašné pieskovanie. Bezprašné pieskovanie je vykonávané špeciálnym prístrojom, ktorý disponuje uzavretým okruhom. Takto môžeme pieskovať v byte rôzne betónové priečky alebo steny s tým, že okolité prostredie vôbec nezašpiníme.

Naše kompletné portfólio nájdete na web stránkach:
www.superreinigung.at
www.ibrein.sk
www.pieskovanietryskanie.sk
www.tryskaniesuchymladom.sk
www.industrialcleaning.sk
www.krtkovaniemonitoring.sk

Pieskovanie, otryskávanie a čistenie povrchov vykonávame v nasledovných mestách a ich blízkych okoliach:
Bratislava, Malacky, Senica, Myjava, Pezinok, Senec, Galanta, Dunajská Streda, Trnava, Nitra, Komárno, Trenčín, Považská Bystrica, Žilina, Poprad, Prešov, Banská Bystrica, Martin, Prievidza, Zvolen, Nové Zámky, Levice, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Topoľčany, Čadca, Rimavská Sobota, Hlohovec, Skalica, Zlaté Moravce, Banská Štiavnica, Piešťany, Brezno, Skalica, Sereď, Šamorín, Šaľa, Považská Bystrica,
 
Neváhajte nás kontaktovať.