Mobilné pieskovacie služby zamerané na ťažké typy znečistenia

Mobilné pieskovacie služby zamerané na ťažké typy znečistenia
 
Mobilné pieskovacie služby, ktoré sú orientované na silné typy znečistení ponúkame všade tam, kde potrebujeme riadne pritvrdiť. V našich radoch nájdete robustnú čistiacu a otryskávaciu techniku, ktorá je vhodná pre oblasť stavebníctva, komunálnej sféry a širokej oblasti priemyslu. Firma IB REIN pôsobí na trhu od roku 1994 a svoju činnosť zameriavame na rôzne typy povrchov. Čistíme a otryskávame suchým ľadom, abrazívami a vysokotlakovým vodným lúčom. Hydrosanácia s tlakom dosahujúcim až 3000 barov nás radí medzi špičku na trhu.

Mobilné pieskovanie
Mobilné pieskovanie je služba, ktorá zaručuje komfort. Nemusíte nosiť do pieskovacej kabíny zariadenia, či už väčšie alebo menšie veci, prídeme k vám a opieskujeme povrch. Samozrejme, pri veľkých a ťažkých úlohách ako je pieskovanie automobilov, dopravných prostriedkov, mostov, dilatácií, konštrukcií prídeme na miesto určenia.

Mobilné pieskovanie je profesionálnou službou, ktorá je orientovaná pre všetky segmenty národného hospodárstva. Pieskovanie je zamerané na tie najťažšie formy znečistenia, ako je hrdza, vodný kameň, asfalt, tmel a iné tvrdé znečistenia, ktoré sa nachádzajú na povrchoch.

Bezprašné mobilné pieskovanie
Pri prácach v komunálnej sfére ponúkame bezprašné mobilné pieskovanie, ktoré je orientované na ekologické zmýšľanie. Pri bezprašnom pieskovaní sa jedná o uzavretý okruh pieskovania, kedy je abrazívne médium vsaté vysávačom. V týchto prípadoch nevzniká žiadny odpad a prach.

Prax
Naša firma pieskuje rôzne typy povrchov. Svoju činnosť mierime na pieskovanie dreva, železa, hliníku, plechov, betónu a všetkých povrchov, ktoré sú znečistené. V praxi pieskujeme drevené domy, drevené piliere, renovujeme staré tehly vo vínnych pivniciach, otryskávame dilatácie a v neposlednom rade pieskujeme rošty a stojany v lakovniach.

Svoju činnosť sme obohatili aj o rôzne povrchové úpravy. Hlavne kamenné podlahy vieme veľmi pekne zrenovovať.

Naše kompletné portfólio nájdete na web stránkach
www.ibrein.sk
www.industrialcleaning.sk
www.tryskaniesuchymladom.sk
www.perfektnepodlahy.sk

Mobilné pieskovanie je orientované pre nasledovné mestá:
Bratislava, Malacky, Senica, Myjava, Pezinok, Senec, Galanta, Dunajská Streda, Trnava, Nitra, Komárno, Trenčín, Považská Bystrica, Žilina, Poprad, Prešov, Banská Bystrica, Martin, Prievidza, Zvolen, Nové Zámky, Levice, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Topoľčany, Čadca, Rimavská Sobota, Hlohovec, Skalica, Zlaté Moravce, Banská Štiavnica, Piešťany, Brezno.

Neváhajte nás kontaktovať.